Zařízení iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

logo iPhone 12 Pro

Ceník

Typ opravy Cena bez DPH Cena s DPH
Výměna předního rozbitého skla 3876.03,- Kč 4690,- Kč
Výměna rozbitého displeje 4785.12,- Kč 5790,- Kč
Výměna zadního rozbitého skla 2471.07,- Kč 2990,- Kč
Výměna baterie
Výměna zadní kamery
Jiná závada?

Máte slevový kód?

Načíst PROMO kód

Výměna a servis předního rozbitého skla iPhone 12 Pro

Na displeji je pouze „pavouk“ a displej funguje? Výměna předního rozbitého skla na iPhone je možná v případě, pokud na mobilním telefonu je displej  nepoškozený,originální a dotyková plocha funguje bez problémů. Za pomocí Naší techniky displej vyseparujeme od rozbitého skla a zalisujeme nové sklo. Oproti původnímu panelu z továrny Apple je naprosto totožný. Záruka je 24 měsíců. Repasujeme a provádíme servis na displeje iphone více než 7 let a tisíce zákazníku využilo Náši opravu a servis iPhone v Praze.

 

 

Výměna a servis rozbitého displeje iPhone 12 Pro

Výměna a servis rozbitého displeje na iPhone je provedena, pokud jsou na displeji čáry, skvrny a nebo nefunguje dotyková plocha. V tomto případě od Nás  dostanete nový Námi repasovaný LCD panel originální kvality. LCD Panely na iPhone, které se skládají z originálního displeje a skla té nejvyšší možné kvality, jsou vyráběny v Naší dílně, testovány a za jejich kvalitou si stojíme. Poskytujeme záruku na díl i servis  24 měsíců. Oprava displeje na iPhone je po objednání na počkání.

 

 

Hledáte levnější displej na iPhone 12 Pro, než máme v nabídce?

Snažíme se vyjít vstříc všem zákazníkům a proto Náš servis má k dispozici také neoriginální displeje na iPhone různých kvalit. Tyto displeje jsou řádově levnější o několik set až tisíce korun. Oproti originálu je potřeba počítat s nižší svítivostí, odlišné odstíny barev, zhoršená citlivost Force Touch. Jak jsme již zmínili, tak u neoriginálních displejů iPhone je spoustu druhů a kvalit a proto bude cena sdělena zákazníkovi až na jeho žádost a požadavky.

 

 

Ke každé opravě a servisu SLEVA 25% na hydrogelovou ochrannou fólii

Hydrogelová tvrzená invisible fólie od značky IMIRO je tenký film, který chrání Váš iPhone před rozbitím nebo škrábanci. Fólii Vám vyřízneme přímo na Váš typ přístroje a zdarma odborně nalepíme přímo v Našem servisu během 15minut.  Více informací

 

 

Rozbilo se pouze sklo ale displej je funkční ? Ušetřete až 40% ceny a vyměňte si u Nás jen sklo.

Neplaťte za opravu a servis iPhone více peněz než musíte a vyměňte si pouze rozbité sklo. Výhodou výměny skla  na iPhone je, že originální displej v telefonu zůstane  původní a tak  se zachovají všechny jeho vlastnosti včetně citlivosti a barev. Na servis iPhone používáme výhradně jen originální repasované displeje se zárukou 24 měsíců. Výměna displeje, servis  nebo výměna skla iPhone je prováděna na počkání, stejně tak jako výměna dobíjecího konektoru, nefunkčních tlačítek nebo výměna baterie. Svěřte svůj iPhone na servis do rukou specialistů.

Mirotel service s.r.o

Pobočka Praha : Vrchlického 49, Praha 5 Košíře 150 00
Sídlo: Vrchlického 49, Praha 5 Košíře 150 00
Spisová značka C 290818, vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 06891136
DIČ: CZ06891136

Kontakt

+420 777 348 676
info@mirotel.cz

Provozovna

Vrchlického 49
150 00 Praha 5

Otevírací hodiny

Pondělí – Pátek
10:00 – 18:00

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.