Jak poznat originální displej na iPhone od levnější kopie ?

 

 

Dnes se zaměříme na to, jak na první pohled poznat, jestli Vám servis ve kterém jste si nechávali měnit displej na iPhone skutečně vyměnili originální displej a nebo  kopii.  Náš servis Mirotel tuto variantu kopie také nabízí, ale zákazník  má možnost výběru jaký displej zvolit. Ukážeme a vysvětlíme každému zákazníkovi, jaké jsou rozdíly a možnosti. Nicméně existují servisy, které Vás předem neupozorní a vy tak dostáváte na iPhone rovnou kopii v domnění, že displej za který jste zaplatili několik tisíc je originální. Tyto praktiky některých “rychlo” servisů  poškozují důvěryhodnost a jména neautorizovaných servisů. Na první pohled se totiž může zdát, že displej který Vám servis na telefony vyměnil je stejný jako před opravou, ale poku, d ho porovnáte se stejným modelem ( například v nějaké prodejně, kde mají iPhone k dispozici na vyzkoušení) tak zjistíte, že barvy a jas displeje nejsou stejné.

Příklad si ukážeme na iPhone 7 Plus. Originální displej na levé straně je daleko jasnější a barvy jsou živější, zatímco kopie na pravé straně je daleko tmavší .To má za následek, že je displej hůř čitelný například při pohledu na slunci. Fotky které vyfotíte se na displeji nezobrazují v takové kvalitě, jako u originálního displeje.

Jestli potřebujete opravit iPhone ceník naleznete na oprava iPhone, ale pokud jiný model telefonu tak na oprava telefonu

  U neoriginálního displeje na pravé straně si můžeme všimnout modrého zabarvení na bílém pozadí

 Téměř každá levnější kopie displeje na iPhone má na bílém pozadí zabarvení do modra . Tento jev můžeme pozorovat hlavně v aplikaci telefon, nastavení a nebo zprávy .

Každý originální displej má na svém Flex kabelu číslo a logo Apple

Na Flex kabelu musí být logo Apple. Po výměně už jen těžko sami zjistíte, jestli tam logo Apple je a nebo není. Pokud si displej vyměníte u Nás, zaručujeme Vám, že displej, který na telefon dostanete je originální.

Pokud máte díl již na telefonu a nejste si jisti jeho originalitou, zastavte se u Nás a my Vám zdarma ukážeme, jestli displej, který máte na  Vašem iPhone  je originální  a nebo kopie .

Potřebujete opravit jinou značku telefonu, než je iPhone?

Ceník pro opravy mobilních telefonů: Samsung – oprava displeje Samsung

Xiaomi – servis Xiaomi

Lepíme také folii na mobilní telefony  – hydrogelova folie 

 

 

 

Naše pobočky

mapa pobočky

Pobočka Praha

+420 777 348 676
praha@mirotel.cz

Vrchlického 49, Praha 5 Košíře 150 00

Otevírací hodiny

Pondělí – Pátek
10:00 – 18:00

Pobočka Pardubice

+420 724 268 847
pardubice@mirotel.cz

17. listopadu 237b, Pardubice I, 530 02
Nachází se na nejrušnější Pardubické křižovatce hned vedle hlavního vchodu do obchodního centra Atrium. Vchod do servisu je možný přímo z ulice.

Otevírací hodiny

Pondělí – Pátek
09:00 – 17:00

Mirotel service s.r.o

Sídlo: Vrchlického 49, Praha 5 Košíře 150 00
Spisová značka C 290818, vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 06891136
DIČ: CZ06891136

Kontakt

+420 777 348 676
servis@mirotel.cz

Provozovna

Vrchlického 49
150 00 Praha 5

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu či požadavku.